مدیر کمیته امداد آباده خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری با مرکز آموزش فنی وحرفه ای آباده

تفاهم نامه مشترکی بین کمیته امداد و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آباده با هدف ارائه خدمات آموزشی فنی و تخصصی به مددجویان تحت پوشش منعقد شد.

مدیر کمیته امداد و رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان آباده به منظور مهارت‌ آموزی به مددجویان و فرزندان خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدتقی ملایی، مدیر کمیته امداد شهرستان آباده با بیان اینکه ارائه آموزش‌های شغلی به مددجویان یکی از راهکارهای اساسی کمیته امداد در توانمندسازی و خروج آنان از چرخه حمایتی است، گفت: ارائه مشاوره و آموزش های لازم به مددجویان تحت پوشش باهدف هدایت آنان به سمت استقلال اقتصادی و توانمندی ارائه می شود.

وی ارائه آموزش های فنی و تخصصی به مددجویان تحت پوشش را یکی از اهداف مهم کمیته امداد بیان کرد و ادامه داد: استعداد سنجی و ارانه آموزش های لازم به مددجویان باعث می شود تا آنان پس از این  آموزش  ها مهارت های مورد نیاز یک شغل پایدار را به دست آورند.

همچنین فرهاد عسکری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آباده گفت:  این تفاهم نامه با هدف نیازسنجی، برنامه ریزی، ساماندهی و اجرای دوره های آموزشی و  مهارتی برای مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد است.

وی با اشاره به اینکه ارزشیابی دوره های این مرکز با استفاده از پتانسیل ها و امکانات علمی و اجرایی انجام می شود، بیان کرد: یکی از اهداف مهم این مرکز بالابردن کیفیت دوره های آموزشی و ایجاد مشاغل خانگی برای مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد است.

 

0
0
  

نوشته شده توسط خبرنگار در دوشنبه, 26 تیر 1396 ساعت 6:51 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای انعقاد تفاهم نامه همکاری با مرکز آموزش فنی وحرفه ای آباده بسته هستند
  • 139 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.