مدیرکمیته امداد فسا خبر داد:

بهره مندی یک هزار و 323 خانوار تحت حمایت از بیمه تامین اجتماعی

زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال مشمول طرح پرداخت بیمه های اجتماعی می شوند که از ابتدای سال جاری تاکنون  4 میلیارد ریال به عنوان حق بیمه آنان از سوی کمیته امداد به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان فسا از بهره مندی یک هزار و 323 خانوار تحت حمایت از خدمات بیمه تامین اجتماعی در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان  فارس، محمد بهزادی، مدیر کمیته امداد شهرستان فسا با بیان اینکه مهم ترین هدف کمیته امداد استقلال اقتصادی مددجویان تحت حمایت است ، گفت : مددجویان می توانند با بهره گیری از ظرفیت ها و استعداد های خود و کمک های کمیته امداد به خودکفایی و توانمندی برسند.

وی پرداخت حق بیمه مددجویان را از اقدامات کمیته امداد در حمایت از خانواده های نیازمند عنوان و اظهار کرد: یک هزار و 323 خانوار تحت حمایت شهرستان فسا  در سال گذشته از بیمه تامین اجتماعی بهره مند  که برای این منظور بیش از 12 میلیاردو506 میلیون ریال هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان فسا اضافه کرد: همین خانوارها در سال جاری نیز از این خدمات بهره مند شده اند که شامل زنان سرپرست و مجریان طرح های اشتغال بوده اند که 4 میلیارد ریال به عنوان حق بیمه آنان از سوی کمیته امداد به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

بهزادی تصریح کرد: برنامه های کمیته امداد در سال های اخیر  برای بهره‌مند شدن از خدمات بیمه اجتماعی گام بلندی برای توانمندی و خوداتکایی مددجویان تحت حمایت است که با هدف تامین امنیت اقتصادی برای آینده زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های خودکفایی اجرا می شود.

وی ادامه داد:  پرداخت حق بیمه مددجویان تحت حمایت اقدامی موثر برای برخورداری آنان از مزایای بیمه از جمله مستمری ، بازنشستگی و از کار افتادگی است.

 

بهزادی در پایان خاطر نشان کرد: ارائه انواع خدمات بهداشتی شامل  خرید کالای پزشکی  و لوازم بهداشتی ، آموزش بهداشت، احداث و تعمیر سرویس‌های بهداشتی و ارائه خدمات درمانی از قبیل فرانشیز خدمات بستری، دارویی و شیمی درمانی و سایر خدمات سرپایی و هزینه های نگهداری به ویژه بیماران صعب‌العلاج و خاص و … از جمله خدمات ارائه شده به مددجویان است.

0
0
  

نوشته شده توسط خبرنگار در دوشنبه, 26 تیر 1396 ساعت 5:28 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بهره مندی یک هزار و 323 خانوار تحت حمایت از بیمه تامین اجتماعی بسته هستند
  • 141 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.