مدیر کمیته امداد شهرستان فراشبند عنوان کرد:

بهره مندی 35 نوعروس تحت حمایت از کمک هزینه خرید جهیزیه

نوعروسان و بانوان مددجو از کمک هزینه خرید جهیزیه  250  میلیون ریالی و پسران تحت حمایت از هدیه ازدواج  10میلیون ریالی بهره مند می شوند.

پرداخت کمک هزینه ازدواج در قالب تامین جهیزیه برای دختران تحت حمایت، هدیه ازدواج پسران مددجو و همچنین کمک به ازدواج مجدد بانوان تحت حمایت انجام می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فضل الله قیومی پور، مدیر کمیته امداد شهرستان فراشبند با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 35 نفر از نوعروسان تحت حمایت و نیازمند از کمک هزینه خرید جهیزیه بهره مند شده اند، گفت: 875 میلیون ریال برای این امر پرداخت شده است.

وی با تأکید بر لزوم تشویق جوانان به امر ازدواج تصریح کرد : تلاش برای ترویج سنت حسنه ازدواج ،تأمین جهیزیه و اسباب زندگی از اقدامات کمیته امداد برای ترویج این سنت پسندیده است .

مدیر کمیته امداد شهرستان فراشبند به پرونده های در نوبت دریافت کمک هزینه خرید جهیزیه اشاره کرد و ادامه داد: هم اکنون 20 نوعروس نیازمند در نوبت دریافت  کمک هزینه خرید جهیزیه  قرار دارند که برای تامین آن بیش از  500 میلیون ریال اعتبار نیاز است.

قیومی پور با بیان اینکه نوعروسان و بانوان مددجو از کمک هزینه خرید جهیزیه  250  میلیون ریالی و پسران تحت حمایت از هدیه ازدواج  10میلیون ریالی بهره مند می شوند، تصریح کرد: علاوه بر پرداخت کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان، کلاس های آموزشی با هدف آشنایی با اصول و مهارت‌‌های زندگی برای آنها برگزار می شود.

وی یادآور شد: در سال گذشته 137 جوان  تحت حمایت از کمک هزینه خرید جهیزیه و کمک هزینه ازدواج بهره مند شدند که برای این امر 3 میلیارد و 525 میلیون ریال هزینه شده است.

شایسته ذکر است هم اکنون 2 هزار و هشت خانوار با جمعیتی بیش از پنج هزار و 124 نفر در شهرستان فراشبند از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.

 

0
0
  

نوشته شده توسط خبرنگار در سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 8:22 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بهره مندی 35 نوعروس تحت حمایت از کمک هزینه خرید جهیزیه بسته هستند
  • 319 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.