مدیر کمیته امداد کازرون خبر داد:

تشرف 80 نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس

سومین کاروان زیارتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کازرون شامل 80 نفر از مادران و دختران در آستانه ازدواج به مشهد مقدس اعزام شدند.

تقویت بنیه اعتقادی، معنوی، فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی یکی از اهداف مهم کمیته امداد در حوزه فرهنگی و اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، پرویز شفیعی ، مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون با بیان اینکه  سفرهای زیارتی و سیاحتی  مددجویان به منظور تقویت باورهای دینی و ارج نهادن به خانواده های نیازمند و سالمندان تحت حمایت صورت می گیرد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 160 نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس اعزام شده اند که تا پایان سال  200 نفر دیگر از سفر زیارتی مشهد مقدس بهره مند می شوند.

وی با اشاره به اینکه اولویت سفرهای زیارتی با  مددجویان مناطق محروم، حافظان قرآن کریم، زنان سرپرست خانوار،مجریان طرح های اشتغال، دختران بازمانده از تحصیل و در آستانه ازدواج است، تصریح کرد: زائران در این سفر معنوی هفت روزه از برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی بهره مند می شوند.

مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون خاطر نشان کرد: سومین کاروان زیارتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان  کازرون شامل 80  نفر از مادران و دختران در آستانه ازدواج با مساعدت 160 میلیون ریالی خیران به مشهد مقدس اعزام شدند.

شفیعی با بیان اینکه سال گذشته 511 میلیون ریال از منابع امدادی و مساعدت خیران برای سفرهای زیارتی مشهد مقدس هزینه شده است، اظهار کرد: 366 نفر از مددجویان  در سال گذشته  از سفر زیارتی مشهد مقدس بهره مند شدند.

وی همچنین به مددجویانی که سال ۹۵  به کربلای معلی مشرف شده اند، اشاره کرد و گفت :  112 نفر از مددجویان تحت حمایت  در سال گذشته  با مساعدت 26 میلیون ریالی خیران به عتبات عالیات مشرف شدند.

 

0
0
  

نوشته شده توسط خبرنگار در یکشنبه, 25 تیر 1396 ساعت 4:31 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تشرف 80 نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس بسته هستند
  • 174 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.