مدیر کمیته امداد آباده مطرح کرد:

مساعدت یک میلیارد و 142 میلیون ریالی حامیان به فرزندان معنوی خود

هر یتیم به طور متوسط  7 حامی و فرزندان محسنین هر کدام  3 حامی دارند که حامیان در هر ماه مبلغ ۳۰۰ هزار ریال به حساب کودک مورد حمایت خود واریز می کنند.

511 خیر در ماه مبارک رمضان و در قالب طرح حامی یابی به عنوان حامیان جدید جذب طرح “اکرام ایتام و محسنین” کمیته امداد شهرستان آباده شده اند که  جذب 120 نفر از آنان از طریق برنامه ماه عسل بوده است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، محمد تقی ملایی، مدیر کمیته امداد شهرستان آباده با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام و محسنین یکی از طرح های مهم این نهاد  برای استفاده از ظرفیت خیران  در جهت کاهش آلام کودکان بی سرپرست، بد سرپرست و نیازمند است، بیان کرد: هم اکنون 260 نفر از ایتام و 311 فرزند محسنین از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

وی حامیان هر یتیم  را به طور متوسط  7 نفر و فرزندان محسنین   راهر کدام 3 حامی عنوان کرد و گفت: حامیان در هر ماه مبلغ ۳۰۰ هزار ریال به حساب کودک مورد حمایت خود واریز می کنند.

مدیر کمیته امداد شهرستان آباده تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد شهرستان آباده را 2 هزار و 790 نفر بیان کرد و گفت: این خیران در سه ماهه نخست امسال بیش از یک میلیارد و 142 میلیون ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند.

تقی ملایی با بیان اینکه همه فرزندان ایتام و محسنین دارای حامی هستند، تصریح کرد: طرح اکرام ایتام و محسنین یکی از طرح های کمیته امداد است که با هدف حمایت مادی و معنوی خیران از فرزندان خانواده‌هایی که از نعمت پدر محروم هستند یا به دلیل بیماری، کهولت و از کار افتادگی پدر، توان اداره زندگی خود را ندارند اجرا می شود.

وی به خانواده های ایتام و محسنین تحت حمایت اشاره کرد و ادامه داد: کمیته امداد شهرستان آباده از 168 خانواده  یتیم و 190 خانوار محسنین حمایت می کند که در زمینه های تحصیلی، درمان، معیشت و … به آنان خدمات ارائه می دهد.

تقی ملایی ضمن دعوت از خیران برای فراهم کردن زمینه های کمک به خانواده های نیازمندان یادآورشد: خیران  می توانند با شماره گیری #071*8877* بدون مراجعه حضوری، در طرح های مختلف کمیته امداد شرکت کنند و کمک های خود را به نیازمندان پرداخت کنند.

 

 

 

0
0
  

نوشته شده توسط خبرنگار در چهارشنبه, 21 تیر 1396 ساعت 4:57 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای مساعدت یک میلیارد و 142 میلیون ریالی حامیان به فرزندان معنوی خود بسته هستند
  • 271 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.