معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان فارس خبر داد:

میزبانی کمیته امداد از 3 هزار و 200 دانش آموز دختر در قالب اردوهای سراسری

دانش آموزان دختر مقطع متوسطه دوم از استان های هرمزگان، بوشهر، اصفهان، سیستان و بلوچستان، کرمان، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، کهکیلویه وبویراحمد، ایلام و یزد بخشی از اوقات فراغت تابستان خود را در مجتمع فرهنگی تربیتی آیت الله ربانی شیراز سپری خواهند کرد.

اردوهای فرهنگی تربیتی سراسر کشور در فصل تابستان و با هدف ارتقای سطح آگاهی فکری، فرهنگی و اعتقادی خانواده های تحت حمایت  به ویژه دانش آموزان و دانشجویان برگزار می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، سید عبدالعلی سعادت، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان فارس گفت:یکی از اهداف فرهنگی این نهاد توجه به اوقات فراغت خانواده های تحت حمایت و فرزندان آنان است که در این جهت اردوهای سراسری ویژه فصل تابستان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه مجتمع فرهنگی تربیتی آیت الله ربانی شیراز میزبان 3 هزار و 200 دانش آموز دختر مقطع متوسطه دوم است، گفت: بیش از 680 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان فارس شامل 240 دانشجو و 440 دانش آموز در قالب اردوهای سراسری در تابستان به مشهد مقدس و اصفهان اعزام می شوند.

سعادت با اشاره به اینکه کمیته امداد استان فارس میزبان دانش آموزان دختر 10 استان کشور است، تصریح کرد: دانش آموزان دختر مقطع متوسطه دوم  استان های هرمزگان، بوشهر، اصفهان، سیستان و بلوچستان، کرمان، چهارمحال و بختیاری ، خراسان جنوبی، کهکیلویه وبویراحمد، ایلام و یزد بخشی از اوقات فراغت تابستان خود را در مجتمع فرهنگی تربیتی آیت الله ربانی شیراز سپری خواهند کرد.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان فارس اظهار کرد: این اردوها در 16 دوره چهار روزه برگراز می شود که شرکت کنندگان در آن از فعالیت های فرهنگی تربیتی از جمله  کارگاه آمورشی با موضوع اخلاق اسلامی، سبک زندگی و بصیرت دینی، مهدویت و… بهره مند می شوند.

سعادت تصریح کرد: شرکت کنندگان در اردوهای فرهنگی تربیتی علاوه بر زیارت حرم مطهر شاهچراغ (ع) و سایر بقاع متبرکه  از اماکن دیدنی شیراز نیز دیدن می کنند.

 

 

 

 

 

0
0
  

نوشته شده توسط خبرنگار در یکشنبه, 11 تیر 1396 ساعت 6:40 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای میزبانی کمیته امداد از 3 هزار و 200 دانش آموز دختر در قالب اردوهای سراسری بسته هستند
  • 520 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.