اجرای طرح ارزیابی عملکرد و سنجش بهره وری در کمیته امداد استان فارس

مدیر برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس گفت : مراحل طراحی، تدوین، آموزش و استقرار نظام ارزیابی عملکرد و سنجش بهره وری در سطوح مختلف سازمانی کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام شده است که در همین راستا  طرح ارزیابی عملکرد و سنجش بهره وری در مدیریت شهرستان و حوزه های ستادی این اداره کل در آذرماه سال جاری در حال اجرا است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، محمدصفری اظهار داشت : در این طرح  31 شاخص ارزیابی عملکرد و 69 شاخص بهره وری مربوط به عملکرد 29 مدیریت شهرستان و اداره کل استان برای سالهای 90 و 91 و 92 مورد ارزیابی و سنجش قرار خواهد گرفت.

وی به اهداف این طرح اشاره کرد و ادامه داد : یکی از مهمترین هدف این طرح  این است که  عملکرد واحد های سازمانی امداد براساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد مورد ارزیابی قرار می گیرد و واحدهای برتر و ضعیف تر این نهاد در شاخص های مورد ارزیابی شناسایی می شوند.

مدیر برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس دیگر اهداف این طرح را  علاوه بر محاسبه شاخص های ارزیابی عملکردو سنجش بهره وری  نسبت به  تهیه  گزارش تحلیلی و تدوین راهکارهای بهبود بهره وریاقدام خواهد شد تا ادارات برتر بتوانند همواره موفقیت خود را حفظ نمایند و ادارات ضعیف تر نسبت به رفع نقاط ضعف خود از برنامه های بهبود پیشنهادی استنفاده کنند و همچنین افزایش بهره وری و بهبود عملکرد واحدهای امداد یقینا” در بهبود ارائه خدمات رسانی به مردم تاثیر گذار خواهد بود.

صفری تصریح کرد : از گزارشات و دستاوردهای این طرح برای تدوین برنامه  ششم کمیته امداد امام خمینی (ره) استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است که جلسه توجیهی مسئولین برنامه ریزی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس در روزهای یکم و دوم آذر ماه در شیراز برگزار شد.

 

نوشته شده توسط admin-emdad در پنجشنبه, 06 آذر 1393 ساعت 10:17 ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای اجرای طرح ارزیابی عملکرد و سنجش بهره وری در کمیته امداد استان فارس بسته هستند
  • 1887 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.