مدیر کمیته امداد استهبان خبر داد:

صدقات پرداختی مردم نیکوکار شهرستان استهبان 21 درصد رشد داشته است

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان استهبان گفت: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در6 ماه گذشته بیش از 696 میلیون ریال صدقه پرداخت کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21 درصد رشد داشته است.

به گزارش  روابط عمومی  کمیته امداد شهرستان استهبان ، حسین بذرکاراظهار داشت: صدقات به‌ دست‌ آمده در راستای حل مشکلات معیشتی، جهیزیه، تحصیلی، مسکن و…. هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از نتایج پرداخت صدقه کمک به نیازمندان و محرومان جامعه اسلامی است، تصریح کرد: مبلغ ذکر شده از 7 هزار و 868 صندوق فعال در شهرستان استهبان به دست آمده است.

مدیرکمیته امداد استهبان اضافه کرد:کمیته امداد با توجه به بانک اطلاعاتی قوی و همچنین داشتن مددکاران پر تلاش بهترین مکان برای دریافت صدقات و نذورات مردم خیر است تا مردم نیکوکار با خیالی آسوده صدقات و نذورات خود را به آن بدهند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.

بذکارعلت افزایش صدقات، کمک‌های مردمی و وجوهات امانی را اعتماد عمومی، تبلیغات و برنامه‌ریزی دانست و یادآور شد: مردم بر این باورند که هر چقدر نهادها و دستگاه‌های دولتی با صداقت و شفافیت بیشتری خدمات خود را به مردم ارائه دهند در مقابل مردم نیز در مواقع ضروری پشتوانه آن‌ها خواهند بود و این امر در مورد کمیته امداد بارها ثابت‌ شده است.

 

نوشته شده توسط admin-emdad در پنجشنبه, 13 آذر 1393 ساعت 6:26 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای صدقات پرداختی مردم نیکوکار شهرستان استهبان 21 درصد رشد داشته است بسته هستند
  • 453 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.