نقش زنان در توسعه پایداربا توجه به مسائل فرهنگی میسر می باشد

مدیر امور فرهنگی کمیته امدادامام خمینی (ره)استان فارس گفت : نقش زنان در توسعه پایدار جز با توجه به کمین های فرهنگی که کیان خانواده وشان ومنزلت زن را هدف می گیرد امکان پذیر نمی باشد .

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، سید عبدالعلی سعادت اظهار داشت : نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار با همت کمیسیون امور بانوان استانداری و همکاری کلیه دستگاهها ی چهار استان فارس ، کهکیلویه و بویر احمد ، یزد و کرمان در ایام دهه فجر در محل نمایشگاه بین الملل بر پا شده است.

وی ابراز کرد : در این نمایشگاه غرفه کمیته امداد کمیته امداد اما م خمینی (ره) استان فارس با عنوان زن،ستم تاریخی،ستم برابری برای ارتقآء آگاهی اقشار مختلف جامعه بخصوص زنان در حوزه نقد فمنیسم شرکت کرده است .

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد اما م خمینی (ره) استان فارس بیان کرد : در این نمایشگاه ضمن تاثیر افکار فمنیسم برزنان بر آموزش وارائه راهکار این موضوع از دیدگاه قرآن ، مقام معظم رهبری وجهان غرب مورد مقایسه قرار می گیرد .

این مقام مسئول در کمیته امداد  بیان کرد : در این نمایشگاه مقایسه افکار ترویجی را که در ظاهر به نفع زنان ودر باطن برعلیه این گروه است را بعهده مخاطب گذاشته ودر تحلیلی ساده مخاطبان به ارزش زن ومقام والای آن در دین مبین اسلام ونزول شخصیت زن در جوامع غرب پی خواهند برد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه که از تاریخ چهاردهم بهمن درمحل نمایشگاه بین الملل واقع در شهرک گلستان آغاز به کار کرده بود که تا ساعت 22 امشب ادامه دارد .

 

1 (1)1 (2)

نوشته شده توسط admin-emdad در یکشنبه, 19 بهمن 1393 ساعت 9:13 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای نقش زنان در توسعه پایداربا توجه به مسائل فرهنگی میسر می باشد بسته هستند
  • 539 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.