کمیته امداد برای کشور به ویژه نیازمندان یک امید است

استاندار فارس گفت: :کمیته امداد میراث بسیار ارزشمندی است که از امام (ره) برای ما به یادگار مانده و این نهاد برای کشور و به ویژه جامعه نیازمندان یک امید است به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، سید محمد احمدی ، در همایش نقش بانوان در توسعه شبکه نیکوکاری در شیراز افزود: کمک خالصانه و بی منت به نیازمندان ، مشارکت در انجام امور خیر ، نیکی به دیگران و گشودن گرهی از مشکلات جامعه از جمله اموری است که در آموزه های دینی ما به آن سفارش شده است.

وی در بخشی از سخنانش بانوان را شریف ترین قشر جامعه بیان کرد و اظهار داشت: مشاهده می کنیم در هرکجا که بانوان عهده دار مسوولیتی بودند، کم ترین موارد تخلف و اختلاس وجود داشته است.

نماینده عالی دولت در استان فارس تصریح کرد: بانوان سرمایه هایی هستند که باید از آنها به شایستگی استفاده شود و در اداره هایی که مسوولیتی به آنان محول شده ، سالم ترین مدیریت را داشته اند.
احمدی ادامه داد :متاسفانه بعضی از افراد هنوز فعالیت بانوان را در عرصه های اجتماعی به صلاح نمی دانند در حالی که در هر حوزه ای که مسوولیتی به بانوان سپرده شده به شایستگی آن را به انجام رساندند.
وی پیروزی ایران در هشت سال دفاع مقدس را مرهون فعالیت ها و خدمات خالصانه بانوان در پشت جبهه های نبرد دانست و گفت:بدون تردید بانوان می توانند در انجام فعالیت های خداپسندانه و خیرخواهانه نیز به خوبی نقش آفرینی کنند و در این زمینه از مردان پیشی بگیرند.

نوشته شده توسط khabarnegar1 در پنجشنبه, 15 اسفند 1393 ساعت 5:00 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کمیته امداد برای کشور به ویژه نیازمندان یک امید است بسته هستند
  • 358 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.