در فراشبند صورت گرفت

خدمات درمانی 4 میلیارد ریالی کمیته امداد به مددجویان

مدیر کمیته امداد شهرستان فراشبند از هزینه 4 میلیارد ریالی کمیته امداد شهرستان فراشبند برای ارائه خدمات درمانی به مددجویان خبر داد؛به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد شهرستان فراشبند ، نعمت اله مموئی اظهار داشت : تامین سلامت مددجویان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد در حمایت از آنها است.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا در بخش بهداشت و درمان،خدمات متعددی توسط کمیته امداد ارائه می‌شود تصریح کرد: در حال حاضر 9 مرکز درمانی طرف قرارداد کمیته امداد هستند.

مدیر کمیته امداد شهرستان فراشبند همچنین با اشاره به همکاری 2 پزشک خانواده با کمیته امداد این شهرستان افزود:5 پزشک متخصص و یک اپتومتریست با این نهاد برای ارائه خدمات مربوط قرارداد همکاری دارند.
مموئی با ارائه گزارشی از وضعیت بیمه‌ای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان فراشبند تصریح کرد: در حال حاضر تعداد مددجویان بیمه شده دارای کارت درمانی در این شهرستان یک هزار و 921 نفر است.

وی با اشاره به اینکه مددجویان بهره‌مند از این نوع بیمه از همه خدمات درمانی استفاده می‌کنند، افزود: به علت اینکه اغلب مددجویان این نهاد روستایی هستند،حدود 70 درصد مددجویان کمیته امداد از دفترچه‌های روستایی استفاده می‌کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراشبند افزود:در سال گذشته نزدیک به 2 هزار نفر از خدمات درمانی کمیته امداد با هزینه ای بالغ بر 4 میلیارد ریال استفاده کردند .
وی گفت: در حال حاضر 291 نفر از مددجویان کمیته امداد از خدمات بیمه‌های اجتماعی بهره‌مند هستند که اغلب این افراد را زنان سرپرست خانوار و مجریان‌ طرح‌های اشتغال شامل می شوند. مدیر کمیته امداد شهرستان فراشبند اضافه کرد: سال گذشته برای پرداخت حق بیمه این گروه از مددجویان بیش از 2 میلیارد و 795 میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

ارائه خدمات کمک هزینه تغذیه به کودکان زیر شش سال به تعداد 120 نفر 432 میلیون ریال ، ارائه خدمات بهداشتی به سالمندان در قالب پرداخت هزینه‌های پرستاری از سالمند، بهسازی محیط‌های خودکفایی، معاینه مجریان طرح‌های اشتغال و … از دیگر خدماتی است که کمیته امداد در حمایت از جامعه هدف در بخش بهداشت درمان در سال گذشته و امسال ارائه می‌دهد.

نوشته شده توسط khabarnegar1 در سه شنبه, 02 اردیبهشت 1394 ساعت 7:45 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای خدمات درمانی 4 میلیارد ریالی کمیته امداد به مددجویان بسته هستند
  • 344 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.