مدیرکمیته امداد شهرستان شیراز خبر داد

واریز روزانه 118 میلیون ریال صدقات شیرازی هابه صندوق های صدقه

مدیر کمیته امداد شهرستان شیرازگفت: خیرین و نیکوکاران شیرازی در یک سال گذشته افزون بر 43 میلیارد ریال برای کمک به همشهریان نیازمند خود به بیش از 98 هزار صندوق صدقه وجه نقد واریز کردند؛به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان شیراز،مرآت رسولی ضمن تقدیر و تشکر ویژه از مشارکت گسترده مردم فهیم شیراز در رفع نیازهای مستمندان افزود: همشهریان مومن و نوع دوست شیرازی دریک سال گذشته برای کمک به نیازمندان بیش از 43 میلیارد و 70 میلیون ریال به صندوق صدقات واریز کردند.

این مقام مسئول افزود :در حال حاضر 97 هزار و 785 صندوق صدقات در ابعاد بزرگ معابر شهری،متوسط اداری و خانگی در اختیار همشهریان گرامی است که به صورت ماهیانه توسط نیروهای تخلیه گر معاونت توسعه مشارکتهای مردمی جمع آوری می شود.

وی افزود:این نهاد اقدام به نصب 152 صندوق صدقه الکترونیکی در مکانهای عمومی کرده که بوسیله کارتهای پرداخت شهروندی قابلیت کسر مبلغ مشخص و واریز به حساب کمیته امداد رادارد.

مدیر کمیته امداد شهرستان شیراز با اعلام سامانه غیر حضوری 36002 جهت دریافت کمک خیرین و شماره تلفن 2- 07136270161 واحد توسعه مشارکتهای مردمی ،آمادگی این نهاد را برای هر گونه همکاری خیرین در طول سال اعلام کرد.

رسولی گفت:کمیته امداد شهرستان شیراز در حال حاضر بیش از 55 هزار نفر را به صورت دائم و مستقیم تحت حمایت دارد که کمکهای شهروندان را صرف خرید مسکن،تامین جهیزیه و هدیه ازدواج،درمان وتحصیل نیازمندان می کند.

 

نوشته شده توسط khabarnegar1 در شنبه, 10 خرداد 1394 ساعت 7:29 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای واریز روزانه 118 میلیون ریال صدقات شیرازی هابه صندوق های صدقه بسته هستند
  • 873 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.