رمضان ماه اطعام واکرام ایتام و نیازمندان

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس از اطعام و اکرام ایتام و نیازمندان در ماه رمضان خبرداد.

به گزارش اداره روابط عمومی و کمیته امداد استان فارس،محمد بدری اظهار داشت:امسال نیز طبق روال سال های گذشته برنامه های مختلف اکرام ایتام و نیازمندان توسط کمیته امداد در ایام پرفیض و مبارک ماه رمضان برگزار می شود.

وی بابیان اینکه کمک های کمیته امداد به نیازمندان در هفته دوم این ماه مبارک به شکل گسترده تری انجام می شود اظهار داشت:درماه پربرکت رمضان ، سفره های احسان و نیکوکاری به همت خیرین وحامیان برای اطعام ایتام و نیازمندان فاقد درآمد گسترده می شود.

وی هدف از برگزاری جشن رمضان را معرفی طرح ها و برنامه های کمیته امداد با رویکرد توانمندسازی نیازمندان در زمینه های اشتغال،فرهنگی،عمرانی ، افزایش اعتماد عمومی و اشاعه فرهنگ نوعدوستی و ترغیب خیران در یاری به نیازمندان عنوان کرد.

بدری از اجرای طرح مفاتیح الجنه و همنشینی با محرومان جامعه با همکاری خیران و نیک اندیشان در این ایام خبر داد وافزود:همچنین طرح شفا برای حمایت از بیماران نیازمند در روزهای پربرکت میهمانی خدا اجرا می شود.

وی افزود:در فاصله زمانی میلاد کریم اهل بیت امام حسن(ع) تا ایام شهادت مولای متقیان عضرت علی (ع) که هفته اکرام و اطعام نامگذاری شده کمیته امداد برنامه های زیادی برای اکرام نیازمندان اجرا خواهد کرد.

 معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان فارس اضافه کرد:امسال با آمادگی کامل بسیج و حضور ومشارکت بسیجیان ، جشن رمضان درشهرهای مختلف استان فارس برگزار می شود.

وی گفت:در سال گذشته مردم فارس در جشن های رمضان بیش از 60 میلیارد ریال در قالب اکرام ایتام ونیازمندان و طرح مفاتیح الجنه به خانواده های نیازمند کمک کردند.

نوشته شده توسط khabarnegar1 در سه شنبه, 27 خرداد 1394 ساعت 6:09 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای رمضان ماه اطعام واکرام ایتام و نیازمندان بسته هستند
  • 760 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.