مدیر کمیته امداد شهرستان داراب

پرداخت 6 میلیارد و 402 میلیون ریال وام کارگشایی از ابتدای امسال

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان داراب گفت:از ابتدای سال به 497 نفراز مددجويان تحت حمايت و نيازمندان بیش از 6 میلیارد و 400 میلیون ریال وام قرض الحسنه كارگشائي پرداخت شده است؛به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان داراب،سعید عطوفت شعار اظهار داشت:وامهاي كارگشائي با هدف رفع مشكلات مددجويان تحت حمايت و نيازمندان پرداخت مي شود و سقف اين وامها 20 ميليون ريال است.

وی گفت: کمیته امداد در راستای حمایت از خانواده‌های زیر پوشش اقدامات متفاوتی را در طول سال ارائه می‌دهدکه یکی از این خدمات وام های کارگشایی قرض الحسنه است.

سعید عطوفت شعار افزود: پرداخت وام قرض‌الحسنه توسط کمیته امداد داراب به مددجویان زیرپوشش و نیازمندان این شهرستان با استفاده از اعتبارات امدادی و درآمد صندوق‌های صدقات از خدمات اجرایی این نهاد است که در این راستا و در به 497 مورد وام قرض‌الحسنه به ارزش 6 میلیارد و 402 میلیون ریال پرداخت‌ شده است.

مدیر کمیته امداد داراب گفت: از این 497 فقره وام پرداختی؛ 130مورد برای ازدواج،94 مورد مسکن ، 150مورد درمانی، 120فقره تحصیلی و آموزشی ، 3 فقره وام محکومین نیازمند در قالب 6 میلیارد و 402 میلیون ریال پرداخت شده است.

وی همچنین تصریح کرد: این تسهیلات نسبت به سال قبل از آن ۳۰ درصد رشد را نشان می دهد.

نوشته شده توسط khabarnegar1 در یکشنبه, 11 آبان 1394 ساعت 7:39 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پرداخت 6 میلیارد و 402 میلیون ریال وام کارگشایی از ابتدای امسال بسته هستند
  • 297 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.