درشهرستان لارستان

جوانانی که به صورت خودجوش 40 میلیون ریال به ایتام هدیه دادند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لارستان از اهدای 4 میلیون ریال به ایتام از طرف جمعی از جوانان این شهرستان خبر داد؛به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان لارستان،هوشنگ دلاور اظهار داشت : جمعی از جوانان و هنرمندان این شهرستان در یک اقدام خودجوش با برآوردن آرزوهای جمعی از کودکان یتیم،هدایایی به ارزش بیش از 40 میلیون ریال را تقدیم کردند.

مدیر کمیته امداد در ویژه برنامه ای که با حضور حجه الاسلام والمسلمین سید حسن آیت الهی فرزند گرانقدر حضرت آیت اله آیت الهی امام جمعه فقید لارستان،جمعی از جوانان و هنرمندان و خانواده های ایتام در سالن نمازخانه کمیته امداد برگزار شد تصریح کرد : در ماه مبارک رمضان این جوانان برنامه ای را با عنوان شبی با فرشته ها برگزار کردند و ضمن دعوت از ایتام و خانواده آنها به ضیافت افطار،آرزو های ایتام را جمع آوری و پس از فراهم سازی این آرزو ها، آن را تقدیم کردند .

دلاور افزود : 8 گوشی تلفن همراه،دوچرخه،گوشواره طلا،چادر،توپ،اسکوتر،20کارت هدیه 500 و 100 هزار ریالی از جمله این هدایا بود .

لازم به ذکر است کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لارستان حمایت از 690 ایتام زیر 18 سال سن را بر عهده دارد که علاوه بر مساعدتهای امداد از کمک های نفدی و غیر نقدی حامیان ایتام نیز بر خوردار هستند .

نوشته شده توسط khabarnegar1 در یکشنبه, 13 دی 1394 ساعت 10:01 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای جوانانی که به صورت خودجوش 40 میلیون ریال به ایتام هدیه دادند بسته هستند
  • 305 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.