در راستای گسترش فرهنگ زکات

برگزاری همایش زکات در شهرستان خرامه

به گزارش روابط عمومي کمیته امداد شهرستان خرامه، علي نظر خسروي اظهار داشت:همایش زکات با حضور امام جمعه، معاون فرماندار، بخشداران، اعضای شورای زکات، عاملین، مودیان و شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان در محل سالن اجتماعات شهید موسوی فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛وی گفت: فقر و خشکسالی چند سالیست که به صورت مکرر گریبان گیر مردم این منطقه شده است و همه مسئولین، مسئولیت دارند تا در این حوزه فعال باشد و همیاری همه دستگاه ها برای فقر زدایی لازم است

خسروی با اشاره به آمار زکات های دریافتی امسال که بیش از 283 میلیون تومان بوده و همچنین فعالیت های فرهنگی در این عرصه، ادامه داد: از دهیاران تقاضا داریم که در بحث جمع آوری زکات دامداران بیشتر فعال باشند.

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه گفت: شاهد هستیم که دوستان کمیته امداد با جدیت کامل و تلاش 100 درصدی جهت احیای فریضه زکات فعالیت دارند، حضور پرشور شما نشان دهنده این واقعیت است.

وی افزود: سعی کنید تمام کارهای عام المنفعه در قالب زکات انجام شود تا یکی از مهمترین واجبات دین احیا شود. معماری اسلام و ساخت پروژه‌های عام المنفعه با زکات و ادای آن میسر خواهد بود.

حجت الاسلام ابوذر کمالی مسئول زکات شهرستان خرامه گفت: در جای جای شهرستان خشکسالی گریبان گیر مردم شده است و این مسئله ارتباط خاصی با نپرداخت زکات دارد که امیدواریم هر چه زودتر این مشکل مرتفع شود.

در پایان این مراسم از فعالین حوزه زکات تقدیر شد.

نوشته شده توسط khabarnegar1 در یکشنبه, 02 اسفند 1394 ساعت 9:54 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برگزاری همایش زکات در شهرستان خرامه بسته هستند
  • 461 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.