در قیروکارزین صورت پذیرفت

حضور 80 نفر از مددجویان کمیته امداد در کارگاه پیشگیری از اعتیاد

مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره )شهرستان قیروکارزین از شرکت 80 نفر از مددجویان کمیته امداد در کارگاه پیشگیری از اعتیاد خبر داد؛ به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان قیروکارزین، محمد مریدزاده گفت: یک دوره کارگاه آموزشی با عنوان پیشگیری از اعتیاد و مهارت‌های ارتباط موثر برای 80 نفر از مددجویان زن تحت حمایت برگزار شد. مرید زاده درحاشیه برگزاری این دوره آموزشی به آسیب‌های اجتماعی جامعه اشاره کرد و افزود: مهمترین آسیبی که کانون گرم خانواده‌ها را هدف قرار داده اعتیاد به مواد مخدر است.

مدیرکمیته امداد شهرستان قیروکارزین ، هدف از برگزاری این دوه های آموزشی را ارتقای سطح آگاهی مددجویان تحت حمایت دانست و گفت: این کارگاه‌ها با بهره‌مندی از مربیان و کارشناسان مجرب و متخصص آموزش خانواده برگزار وشرکت کنندگان ضمن اطلاع از اثرات مخرب استفاده از مواد مخدر و تأثیرات استعمال آن بر خانواده‌ها نسبت به شناسایی انواع مواد مخدر و اثرات مخرب هر کدام آموزش‌های لازم را فرا می گیرند.

وی گفت: زنان سرپرست خانوار، دختران بازمانده از تحصیل، نوعروسان، دانش آموزان و دانشجویان به تفکیک گروه سنی و گروه‌های هدف مخاطبان اصلی این کارگاه های آموزشی هستند.

 

 

نوشته شده توسط khabarnegar1 در شنبه, 11 تیر 1395 ساعت 7:03 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای حضور 80 نفر از مددجویان کمیته امداد در کارگاه پیشگیری از اعتیاد بسته هستند
  • 343 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.