خسروی خبر داد

سفر و بازدید مدیرکل کمیته امداد فارس به شهرستان خرامه

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خرامه، از بازدید مدیرکل کمیته امداد استان  به همراه هیأت همراه از این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومي کمیته امداد شهرستان خرامه،علی نظر خسروی گفت: در این بازدید مدیرکل کمیته امداد، معاون حمایت و توانمندسازی، معاون اشتغال و خودکفایی، معاون مالی-اداری، مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات حضور داشتند.

به گفته وی دیدار با خانواده شهید ،دیدار با امام جمعه، فرماندار، دیدار با خانواده یکی از حامیان، بازدید از بزرگترین طرح اشتغال شهرستان(کارگاه خیاطی)، عیادت از بیماران صعب العلاج در منزل، شرکت در نماز جماعت مسجد جامع، بازدید از کانون ولایت این شهرستان، بازدید از بخش محروم کربال و دربازدید از کارکنان کمیته امداد این شهرستان از برنامه های این سفر بود.

دکتر بذرافشان در بازدید از خانواده شهید علی اکبر فرار ضمن قدردانی از مقام والای شهیدان گفت: هر پیروزی که در دوره‌های مختلف برای انقلاب اسلامی به وجود آمده است به برکت خون شهدای گرانقدر است و همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

وی افزود:دین اسلام ایثارگری و شهادت‌طلبی در راه تعمیق آرمان‌های مذهبی است و فرهنگ ایثار و شهادت در برگیرنده مجموعه‌ای از آگاهی‌ها، باورها، اعتقادات و اعمالی برای تقرب انسان به عالی‌ترین درجه کمال است.

وی با بیان اینکه در سفرهای شهرستانی دیدار با خانواده معظم شهدا، موجب برکت می شود افزود:امنیت کشور به برکت جانفشانی ها و خون شهدا،راهنمایی ها و رشادت های امام(ره)، رهبری و نفس پاک خانواده شهداست.

امام جمعه این شهرستان نیز در دیدار با مدیر کل کمیته امداد استان ضمن تشکر از مدیرکل و معاونین امداد، نحوه تعامل و بازدید آقای دکتر بذرافشان از شهرستانها را مردمی و در نوع خود کم نظیر دانست. وی بیان نمود: اگر مردم صدقه می پردازند، با اعتقاد اینکار را انجام می دهند. ساخت مسکن، اهداء جهیزیه و کارکردن روی فرهنگ خانواده های تحت پوشش از جمله مواردی هستند که جای کار دارند.

حجت الاسلام صباحی با بیان مشکلات ناشی از خشکسالی های پی در پی و مهاجرت به شهرستانهای همجوار، خواستار افزایش اعتبار و توجه ویژه به اشتغال، جهیزیه و مسکن مددجویان این شهرستان شد.

دکتر بذرافشان نیز با اهدای لوح سپاس از زحمات خاضعانه و اهتمام حجت الاسلام صباحی نسبت به کمیته امداد تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در این سفر مسائل و مشکلات مددجویان در نشستی با فرماندار و بخشدار مرکزی کربال مورد بحث و بررسی قرار گرفت و فعالیت های کمیته امداد این شهرستان در قالب گزارشی تشریح شد.

همچنین مدیر کل کمیته امداد در این بازدید ازخانواده مددجوی دارای بیمار صعب العلاج بازدید مبلغ 10 میلیون ریال به آنان مساعدت کرد.

IMG_20160718_192829 P7180494 P7180503

 

نوشته شده توسط khabarnegar1 در سه شنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 6:10 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای سفر و بازدید مدیرکل کمیته امداد فارس به شهرستان خرامه بسته هستند
  • 1021 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.