حضور نوعروسان منطقه 4شیراز در سالگرد پیوند آسمانی حضرت زهرا (س) و حضرت علی (ع)در بارگاه حضرت شاهچراغ

نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه 4شیراز آغاز زندگی مشترک خود را متبرک به حضور در بارگاه ملکوتی حضرت احمد ابن موسی الکاظم (ع) نمودند .

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی منطقه 4 شیراز به نقل از محمد حسن شفیعی ، همزمان با سالگرد ازدواج آسمانی حضرت فاطمه زهرا (س) و امیرالمؤمنین  حضرت علی (ع) ، نوعروسان تحت حمایت این اداره در مراسمی که به همین مناسبت در بارگاه سید السادات الاعاظم احمد ابن موسی الکاظم (ع) ترتیب یافته بود حضور به هم رساندند .

شفیعی در تشریح این مراسم افزود : به منظور تبرک آغاز زندگی عزیزان نوعروس تحت حمایت ، در همایشی  که به اهتمام مدیریت واحد فرهنگی استان و آستان قدس احمدی (ع) در بارگاه حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد ، بیش از 40 نفر ازنوعروس های تحت حمایت این اداره در کنار ادارات دیگر آغاز زندگی مشترک خود را جشن گرفتند .

شفیعی افزود : در این مراسم که با حضور اندیشمندان ، علماء اعلام و مسئولین استانی و نیز مدیر کل ،  معاونین و رؤسای ادارات شیراز ، زرقان و مرودشت  ترتیب یافته بود ، نوعروس های تحت حمایت ضمن بهره مندی از بیانات حجت الاسلام والسلمین دکتر شریفانی و نیز دکتر بذر افشان مدیرکل امداد فارس ، هدایایی معنوی و متبرک شده را نیز دریافت نمودند .      

نوشته شده توسط khabarnegar1 در شنبه, 19 شهریور 1395 ساعت 9:55 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای حضور نوعروسان منطقه 4شیراز در سالگرد پیوند آسمانی حضرت زهرا (س) و حضرت علی (ع)در بارگاه حضرت شاهچراغ بسته هستند
  • 302 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.