رئیس کمیته امداد منطقه 4شیراز

دوره های آموزش خانواده امداد چتر حفاظتی نامحسوس تربیت فرزندان است

رئیس کمیته امداد منطقه 4 شیراز گفت:اولین دوره کلاس های آموزش خانواده کمیته امداد دراداره 4 شیراز برگزار شد؛به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اداره 4 شیراز، محمد حسن شفیعی افزود:در راستای اجرایی کردن سیاست ها و تقویم آموزشی معاونت  فرهنگی و آموزش کمیته امداد استان فارس ، اولین دوره آموزش خانواده تحت عنوان ” زنان سرپرست خانوار و کاهش آسیب های اجتماعی ” با حضور و استقبال شایسته خواهران تحت حمایت به پایان رسید .

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی که با همکاری مدیریت و اساتید مجرب مؤسسه صیانت از خانواده در هفت جلسه برگزار شد، افزود:امرآموزش در هر برهه ای از زمان و برای تمام اقشار و گروه ها امری لازم و ضروری است و هیچ کس نمی تواند اظهار کند که من دیگر نیازی به آموزش ندارم .

وی همچنین با اشاره به برنامه های گسترده و همه جانبه کمیته امداد در راستای آموزش خانواده اضافه کرد : دوره های آموزش خانواده کمیته امداد در واقع چتر نامحسوس تربیت فرزندان شماست که در سایه این چتر ،  تربیت اسلامی و بصیرت دینی برای خانواده های شما به ارمغان خواهد آمد .

شفیعی همچنین ضمن دعوت از مددجویان برای شرکت در دوره های آینده آموزش خانواده که بلافاصله پس از این دوره برگزار خواهد شد گفت : در نظر داریم این دوره های آموزشی را به روستاهای محروم و دور دست و محلات آسیب پذیر که خطرات بیشتری ساکنین آن جا و فرزندان آنان را تهدید می کند برگزار کنیم و از خانواده های تحت حمایت نیز انتظار داریم که با حضور خود در این دوره ها ، همکاران ما رادر رسیدن و نیل به اهداف والای تربیتی آموزشی امداد یارو یاور باشند .

شایان ذکر است در اولین دوره آموزش خانواده کمیته امداد که به مدت 7 جلسه دو ساعته در سالن اجتماعات اداره 4 شیراز برگزار شد بیش از 200 تن از مددجویان خواهر سرپرست خانواده حضور داشتند.

نوشته شده توسط khabarnegar1 در پنجشنبه, 08 دی 1395 ساعت 8:09 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای دوره های آموزش خانواده امداد چتر حفاظتی نامحسوس تربیت فرزندان است بسته هستند
  • 316 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.