در کانون علوی منطقه سه شیراز

برگزاری مراسم بزرگداشت حماسۀ 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

امدادگران وخانواده های تحت حمایت منطقه سه شیراز با برگزاری مراسمی این روز تاریخی را گرامی داشتند. این مراسم در کانون علوی منطقه سه شیرازبرگزار شد.

رئیس کمیته امداد منطقه سه شیراز از برگزاری مراسم سالروز نه دی درکانون علوی شیراز باحضورامدادگران وخانوادهای تحت حمایت خبرداد.

بابایی گفت:حماسه 9دی یاد آور پیوند ناگسستنی امت با ولایت ،بصیرت و زمان شناسی بی نظیر ملت بزرگ ایران در برابر تو طئه های استکباری و فتنه آفرینان است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی منطقه سه شیراز: «9 دی روز پایان یافتن زهر فتنه با پادزهر بصیرت و تجدید میثاق با ولایت بود، زیرا همۀ مردم به معنای واقعی کلمه از همۀ اقشار با توجه به احساس مسئولیتی که می‌کردند در حماسه 9 دی با تولی نسبت به حق و تبری از دشمنان و برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی در صحنه حضور یافتند.»

وی همچنین گفت: «حضور مردم در حماسۀ 9 دی حیرت‌انگیز بود زیرا مردم نه با بخشنامه و نه با دستورالعمل وارد میدان شدند، بلکه از روی احساس مسئولیت در صحنه حاضر شدند و از حماسه 9 دی برای همیشه باید به عنوان یک حماسه گرامی یاد شود.»

درادامه رستم پور معاون سیاسی سپاه ناحیه ثاراله در جمع دانش آموزان ضمن تقدیر و تشکر از کمیته امداد در برگزاری  این مراسم باشکوه از ضرورت باز خوانی زوایای بیدار و پنهان فتنه پیچیده سال 88 برای آگاهی هر چه بیشتر نسل جوان و نوجوان و آیندگان ایران اسلامی و هوشیاری آحاد مردم و مسئولان در تو طئه های جدید دشمن برای نفوذ در بدنه و ارکان کشور مطالبی بیان کرد.

معاون سیاسی سپاه ناحیه ثاراله تصریح کرد: این روز را می‌توان روز تجلی قدرت حق و امتداد عاشورا و عاشورائیان دانست.

درپایان امدادگران وخانواده های تحت حمایت این منطقه باحضور دراین جلسه باردیگرتجدیدپیمان با مقام معظم رهبری وآرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی نمودند.

نوشته شده توسط khabarnegar1 در شنبه, 10 دی 1395 ساعت 7:57 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برگزاری مراسم بزرگداشت حماسۀ 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بسته هستند
  • 165 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.