مدیر کمیته امداد بوانات خبر داد

پرداخت بیش از 18میلیارد ریال وام خودکفایی به مددجویان کمیته امداد

مدیر کمیته امداد شهرستان بوانات از پرداخت 18 میلیارد و 200 میلیون ریال وام خودکفایی به مددجویان کمیته امداد از ابتدای امسال تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان بوانات، دمیری افزود: کمیته امداد  از ابتدای امسال تاکنون برای توانمند سازی  مددجویان تحت پوشش خود تسهیلاتی کم بهره برای اشتغال آنان پرداخت کرده که این  تسهیلات در قالب 112فقره وام به مددجویان تحت پوشش  ازمحل قرض الحسنه بانکها و صندوق اشتغال امداد صورت گرفته است.

دمیری گفت: وام‌های خود اشتغالی کمیته امداد برای طرح‌های دامپروری، صنایع‌دستی، کشاورزی، خیاطی و خرید تجهیزات و  وسایل مورد نیاز کار مددجویان  و همچنین خرید تراکتور و وانت نیسان هزینه شده است.

وی افزود: کمیته امداد شهرستان بوانات برای اجرای طرح‌های خوداشتغالی و خودکفایی نسبت به آموزش‌های کوتاه مدت و بلند مدت مددجویان تحت پوشش اقدام کرده است،که تاکنون 173 نفر آموزش مهارت‌های اشتغالزایی را فراگرفتند.

دمیری عنوان کرد جهت پایداری و جلوگیری از انحراف طرح ها توسط ناظرین فنی اشتغال در سال  تاکنون 1700بازدید صورت گرفته و مجریان طرح ها از خدمات مشاوره و راهنمایی بهره مند شده اند و این طرح ها به مدت 5 سال تحت نظارت کارشناسان اشتغال و خودکفایی امدادهستند.

نوشته شده توسط khabarnegar1 در چهارشنبه, 16 آذر 1395 ساعت 6:54 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پرداخت بیش از 18میلیارد ریال وام خودکفایی به مددجویان کمیته امداد بسته هستند
  • 185 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.