با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری شیراز صورت گرفت

بانوان تحت حمایت منطقه 4 شیراز ، با اعتباد و آسیب های آن آشنا شدند

دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی جهت یکصد تن از زنان سرپرست خانوار سکونتگاه غیر رسمی منطقه سهل آباد شیراز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام (ره) منطقه چهار شیراز ، محمد حسن شفیعی رئیس آن اداره با تاکید بر اهمیت آشنایی افراد تحت حمایت با اعتیاد گفت : در جهت اجرای تقویم آموزش خانواده کمیته امداد و نظر به اهمیت آشنایی هرچه بیشتر افراد تحت حمایت با اعتیاد و مواد مخدر سنتی و صنعتی ، با رایزنی های صورت گرفته با معاونت پیشگیری از مواد مخدر نیروی انتظامی استان و نیز معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز ، دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد جهت یکصد تن از زنان تحت حمایت منطقه سهل آباد شیراز که از مناطق آسیب پذیر در مبحث اعتیاد و مواد مخدر می باشد برگزار گردید .

محمد حسن شفیعی افزود : این دوره که بصورت کارگاهی و با استفاده از ابزارهای آموزشی وکاربردی برگزار شد موجبات اطلاع رسانی و آگاهی زنان سرپرست خانوار و فرزندان ایشان را از خطرات و مضرات مواد مخدر فراهم آورد .

وی همچنین گفت : به تمامی شرکت کنندگان در این دوره پکیج فرهنگی شامل : بروشورهای اطلاع رسانی مواد مخدر و نیز کتاب مواد مخدر سنتی و صنعتی از انتشارات اداره کل بهزیستی و معاونت مواد مخدر ناجا به همراه لباس ورزشی اهداء شد .

نوشته شده توسط خبرنگار در یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 7:57 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانوان تحت حمایت منطقه 4 شیراز ، با اعتباد و آسیب های آن آشنا شدند بسته هستند
  • 487 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.