از مرداد ماه سال جاری تاکنون صورت گرفت:

مبلغ یک میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج به مددجویان منطقه چهار شیراز پرداخت شد

با همت خیرین و از اعتبارت کمک های مردمی و دولتی، مبلغ یک میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج از مرداد ماه سال جاری تاکنون به تعداد 45 مددجوی تحت پوشش این اداره پرداخت شده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز ، محمد حسن شفیعی رئیس منطقه چهار با اشاره به پرداخت ماهانه دو میلیارد ریال مستمری به افراد تحت پوشش کمیته آن منطقه  گفت: با توجه به دیدگاه ها و سیاست های کلان امداد، موضوع مهم توانمند سازی مددجویان در اولویت برنامه ها قرار دارد که در این راستا بیش از 350خانوار، معادل 5/11 درصد خانوارهای معیشت بگیر طی مدت فوق الذکر جهت توانمند سازی به واحد خودکفایی و اشتغال معرفی شده و تعداد یکصد خانوار نیز از چرخه حمایتی خارج شده اند.

محمد حسن شفیعی افزود: مبلغ یک میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج از مرداد ماه سال جاری تاکنون به تعداد 45 مددجوی تحت پوشش این اداره پرداخت شده است .

وی گفت : به لطف تلاش های صورت گرفته و پیگیری های مدیر کل امداد استان در حال حاضر تنها تعداد 25 نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد اداره منطقه 4 شیراز در نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند که امید داریم تا پایان سال جاری به همه آنان کمک هزینه ازدواج پرداخت گردد.

نوشته شده توسط خبرنگار در چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 11:18 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای مبلغ یک میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج به مددجویان منطقه چهار شیراز پرداخت شد بسته هستند
  • 472 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.