رییس اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز:

حضرت فاطمه(س) خیر کثیر و چشمه جوشان رحمت الهی در بین مؤمنان است

رییس اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز با بیان این که حضرت فاطمه زهرا (س) خیر کثیر و چشمه جوشان رحمت الهی در بین مؤمنان است،ابراز داشت:اگر ما بتوانیم منویات، سیره و روش زندگی این بانوی بزرگ را در زندگی الگو قرار دهیم ، سعادت و سلامت جسم و روح خود را در دو دنیا تضمین کرده ایم؛ به گزارش روابط عمومی اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز،محمد حسن شفیعی ، در حاشیه اعزام تعدادی از مددجویان تحت حمایت این اداره که  زائر آستان قدس رضوی بودند،گفت:همزمان با سالگرد شهادت مظلومانه دخت نبی مکرم اسلام حضرت ام ابیها فاطمه زهرا (س) ، گروه چهارم از زنان سرپرست خانوار ، دختران دانشجو و در آستانه ازدواج  تحت حمایت  اداره کمیته امداد منطقه  4 شیراز به زیارت حرم امام رضا (ع) و مشهد مقدس اعزام شدند.

وی بیان داشت: نظر به  تاثیر ارتقاء  روحیه معنوی خصوصا تمسک جستن به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) کمیته امداد تمام تلاش خود را در بستر فرهنگی معطوف به این مهم کرده است .

شفیعی ادامه داد: در همین راستا از مهر ماه سال جاری تاکنون طی 4 مرحله اعزام مددجویان به مشهد مقدس تلاش شده دراین حوزه مشتاقین به اهل بیت خصوصا حضرت امام رضا(ع) از این فیض الهی بهره مند شوند.

وی یا آور شد: در نیمه دوم سال جاری تاکنون بیش از 150 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شده اند.

نوشته شده توسط خبرنگار در شنبه, 14 اسفند 1395 ساعت 10:26 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای حضرت فاطمه(س) خیر کثیر و چشمه جوشان رحمت الهی در بین مؤمنان است بسته هستند
  • 457 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.