مدیر کمیته امداد استان فارس خبر داد:

زنگ نمادین جشن نیکوکاری 18 اسفندماه نواخته می شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس از نواخته شدن زنگ نمادین جشن نیکوکاری در 18 اسفندماه خبر داد و گفت: جشنواره نیکوکاری که از 22 بهمن ماه شروع است تا 25 اسفند ماه ادامه دارد؛ به گزارش اداره روابط عمومی و لطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس،  دکتر محمد بذرافشان  در نشست خبری با اصحاب رسانه ابراز کرد: درآستانه فرا رسیدن سال نو و طبق سال های گذشته  مراسم جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور در در استان فارس نیز برگزار می شود که پیش بینی می شود مردم خیر و نیک اندیش استان  بیش از سال گذشته به نیازمندان کمک کنند.

وی ادامه داد: 18 اسفندماه زنگ نمادین جشن نیکوکاری در مدرسه شاهد(14)  ناحیه 4 آموزش و پرورش شیراز نواخته خواهد شد که   19 اسفندماه پایگاه های کمیته امداد در سراسر استان آماده دریافت کمک های مردم نوع دوست است و 20 اسفندماه نیز پایگاه های مستقر در مصلی های نماز جمعه کمک های مردمی را دریافت می کنند.

مدیر کل کمیته  امداد استان فارس خاطر نشان کرد: از آغاز جشنواره نیکوکاری که از 22 بهمن ماه بوده است مردم خیر و نیک اندیش استان بیش از 2 میلیارد تومان به این جشنواره کمک کرده اند.

دکتر بذرافشان تصریح کرد:  به محض دریافت  کمک های مردمی همکاران کمیته امداد ظرف دو روز این کمک ها را به دست نیازمندان می رسانند.

وی با اعلام شماره حساب 0101273073000   بانک ملی دانشگاه شیراز از مردم خیر و نیک اندیش استان دعوت کرد تا در آستانه سال نو با کمک های  انسان دوستانه خود به یاری نیازمندان و ایتام بشتابند.

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

نوشته شده توسط خبرنگار در چهارشنبه, 11 اسفند 1395 ساعت 9:38 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای زنگ نمادین جشن نیکوکاری 18 اسفندماه نواخته می شود بسته هستند
  • 149 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.