توسط اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز انجام شد؛

برگزاری اردوی یک روزه کارآفرینی و کاریابی بانوان تحت حمایت

رئیس اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز گفت: به منظور ایجاد انگیزه و الگو برداری از شیوه عملکرد کارآفرینان برتر و موفق در حوزه اشتغال و خودکفائی ، اردوی دومنظوره کارآفرینی و فرهنگی جهت زنان و دختران تحت حمایت  این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز محمد حسن شفیعی با بیان اینکه آموزش های کاریابی و اشتغال زائی به عنوان اصل اول و زیربنای اشتغال و خودکفائی کمیته امداد امام خمینی (ره) به حساب می آید، تصریح کرد: .  در این اردویی آموزشی  به همت واحد های خودکفائی و فرهنگی جهت زنان سرپرست خانوار و دختران فارغ التحصیل برگزارشد 25 نفر از مددجویان جامعه هدف حضور به هم رسانده و از نزدیک با اهداف عالیه امداد در زمینه اشتغال و خود کفائی آشنا شدند .

وی افزود : ضمن هماهنگی به عمل آمده با سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان مراکز آموزشی بانوان این سازمان اعلام آمادگی کرد  که دوره های آموزشی خود را جهت داوطلبان و مشتاقین فراگیری مشاغل مختلف که در این مراکز عرضه می شودرا به صورت کاملا رایگان ارائه بدهد.

شفیعی خاطر نشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز مقدمات لازم را جهت آموزش های منجر به اشتغال مددجویان را فراهم کرده است.

شایان ذکر است از آغاز سال 96  تاکنون 200 نفر هنرجو جهت آموزش های مهارت آموزی در رشته های کامپیوتر ، آرایشگری ، خیاطی و متفرقه ثبت نام و دوره های آموزشی  آنان در حال برگزاری است.

نوشته شده توسط خبرنگار در دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 5:18 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برگزاری اردوی یک روزه کارآفرینی و کاریابی بانوان تحت حمایت بسته هستند
  • 687 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.