در سومین روز از ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛

کمک 1 میلیارد ریالی خیران به کمیته امداد منطقه 4 شیراز

در سومین روز از ماه مبارک رمضان و در همایش خیرین جدید  اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز بیش از 1 میلیارد ریال وجه نقد و 500 میلیون ریال به صورت تعهد به مددجویان کمک شد؛ به گزارش روابط عمومی اداره کمیته امداد منطقه 4 شیراز و به نقل از محمد حسن شفیعی رئیس این اداره در  این همایش که با هدف جذب خیرین جدید و ترغیب و تشویق آنان به مشارکت هرچه بیشتر در امر حمایت از محرومین تحت حمایت برگزار شد ، بیش از 80 نفر از خیران شیراز حضور داشتند.

وی خاطر نشان کرد: در این همایش خیران جدید با اقدامات کمیته امداد آشنا شدند.

اگر خدمات و حمایت های کمیته امداد نباشد هیچ دستگاهی نمی تواند امر حمایت از محرومین جامعه را به منصه ظهور برساند

دکتر محمد بذرافشان مدیر کل کمیته امداد استان فارس در این مراسم با ارائه گزارشی از اقدامات کمیته امداد، بیان کرد: کمیته امداد به عنوان یادگار ارزشمند بزرگ معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به عنوان بزرگ ترین نهاد حمایتی کشور افتخار دارد که به  230هزار نفر از محرومین و ولی نعمتان تحت حمایت خدمت رسانی می کند.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: خداوند به بندگان مؤمن خود مبنی بر حضور در کار خیر و کمک به مؤمنین نیازمند و نیز وعده چندین برابر شدن اموال فرد خّیر در صورت کمک و یاری رساندن به محرومین سفارش کرده است.

دکتر بذرافشان افزود :  به جرات می توان اذعان کرد که اگر خدمات این نهاد نباشد هیچ دستگاهی نمی تواند  امر حمایت از محرومین جامعه اسلامی  را به منصه ظهور برساند.

 

وی خاطر نشان کرد:  در سال گذشته در حوزه ساخت و خرید مسکن 240 میلیارد ریال هزینه شده که 100 میلیارد ریال از این مبلغ را خیرین عزیز و خداجو پرداخت  کرده اند.

مدیر کل کمیته امداد استان فارس همچنین بیان کرد: در سال گذشته بیش از 6 هزار نفر  به مشهد مقدس و نیز  1500نفر از مددجویان به عتبات عالیات مشرف شدند .

 

نوشته شده توسط خبرنگار در سه شنبه, 09 خرداد 1396 ساعت 9:02 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کمک 1 میلیارد ریالی خیران به کمیته امداد منطقه 4 شیراز بسته هستند
  • 775 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.