مدیر کمیته امداد شهرستان خنج خبر داد:

پرداخت بیش از 3 میلیارد ریال خدمات فرهنگی به دانشجویان و دانش آموزان

164 نفر دانشجو و طلبه و 395 نفر دانش آموز شهرستان خنج  از خدمات فرهنگی و تحصیلی کمیته امداد برخوردار هستند و در طول سال خدمات متعددی به آنان ارائه می شود.

خدمات دهی به قشر دانش آموز و دانشجو یکی از عمده ترین خدمات فرهنگی کمیته امداد به خانواده های مددجو است که در طول سال تحصیلی به آنان ارائه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد رستم پور، مدیر کمیته امداد شهرستان خنج بیان کرد: هم اکنون 559 نفر از فرزندان مددجو شامل 164 دانشجوو طلبه و همچنین395 دانش آموز از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد بهره مند می شوند که در سال 95 بیش از 3 میلیارد و 731 میلیون ریال خدمات به آنان ارائه شده است.

وی گفت: حمایت کمیته امداد از دانشجویان و دانش آموزان تحت حمایت  شامل کمک هزینه تحصیلی و شهریه، اسکان درخوابگاه ها، برخورداری از برنامه های آموزشی و فنی در مجتمع های فرهنگی، اعزام به اردو و خدمات دیگر است.

مدیر کمیته امداد شهرستان خنج با بیان اینکه 164 دانشجو و 395 دانش آموز خنجی از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد بهره مند می شوند، اظهار کرد: حمایت از طلاب مددجو از دیگر برنامه های فرهنگی این نهاد است که هم اکنون 8 نفر از طلاب در حال تحصیل این شهرستان نیز از خدمات کمیته امداد بهر ه مند هستند.

رستم پوربا اشاره با اینکه یک مجتمع خوابگاهی شبانه روزی در شهرستان خنج به دانش آموزان خدمات ارائه می دهد، تصریح کرد: هم اکنون 69 نفر از دانش آموزان نیازمند به طور شبانه روزی از امکانات رفاهی این مجتمع استفاده می کنند.

وی تعالی فکری و فرهنگی خانواده ها و  تعمیق باورهای دینی و اعتقادی خانواده ها را از دیگر برنامه های این نهاد در سال گذشته بیان کرد و ادامه داد: از دانشجویان، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان تقاضا می‌شود برای بهره‌مندی از خدمات مطلوب‌تر فرهنگی مدارک خود را در اسرع وقت به این نهاد تحویل دهند.

نوشته شده توسط خبرنگار در سه شنبه, 16 خرداد 1396 ساعت 8:10 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پرداخت بیش از 3 میلیارد ریال خدمات فرهنگی به دانشجویان و دانش آموزان بسته هستند
  • 837 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.