مدیر کمیته امداد شهرستان خنج خبر داد:

65 خیر از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون حامی ایتام شده اند

هم اکنون351 یتیم تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خنج هستند که یک هزار و 469 حامی از آنها حمایت می کنند.

حامیان نیک اندیش طرح اکرام ایتام کمیته امداد شهرستان خنج  در سال گذشته بیش از پنج میلیارد و 100 میلیون ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام کمک کرده اند.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی، احمد رستم پور، مدیر کمیته امداد شهرستان خنج با تشریح اقدامات انجام شده در ماه مبارک رمضان بیان کرد: علاوه بر اجرای طرح حامی یابی که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد، دیدار با خانواده های تحت حمایت در قالب طرح مفتاح الجنه، اطعام نیازمندان و اکرام ایتام و توزیع سبدهای کالا بین نیازمندان  از دیگر طرح های است که در این ماه مبارک اجرا می شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای ماه رمضان تاکنون 120 سبد کالا بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: ارزش هر سبد کالا یک میلیون 377 هزار ریال و شامل گوشت، مرغ، برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی ، پنیر، رب گوجه و … است که بین خانواده های نیازمند تحت حمایت توزیع شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان خنج تصریح کرد: با مساعدت های خیران علاوه بر توزیع سبدهای کالا بین نیازمندان 100 کیلو گوشت گرم، 122 کیلو مرغ بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

رستم پور با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه در ماه مبارک رمضان، بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون و با همراهی مسئولین شهرستان 22 خانوار در قالب طرح مفتاح الجنه مورد تفقد و دلجویی قرار گرفته اند که در این دیدارها 34 میلیون و 500 هزار ریال به نیازمندان اهدا شده است و این دیدارها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی ادامه داد:  خیران همچنین در ماه مبارک رمضان 480 میلیون ریال برای مسکن مددجو.یان  کمک کرده اند.

مدیر کمیته امداد شهرستان خنج با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 65 خیر حامی ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خنج شده اند، خاطر نشان کرد: در سال گذشته و در ماه مبارک رمضان 85 حامی برای طرح اکرام ایتام جذب شدند.

رستم پور یادآور شد: هم اکنون351 یتیم تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خنج هستند که یک هزار و 469 حامی از آنها حمایت می کنند.

 

نوشته شده توسط خبرنگار در سه شنبه, 23 خرداد 1396 ساعت 9:15 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای 65 خیر از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون حامی ایتام شده اند بسته هستند
  • 778 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.