مدیر کمیته امداد شهرستان خنج مطرح کرد:

خیران در ماه مبارک رمضان 97 کیسه همیان مولا به نیازمندان اهدا کردند

کیسه های همیان مولا شامل کالاهایی از جمله برنج، روغن، ماکارونی،حبوبات، چای، رب گوجه، مواد شوینده و… بود که به نیازمندان اهدا شد.

طرح همیان مولا یکی از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که هر سال در ایام ماه مبارک رمضان با هدف جمع آوری کمک های مردمی در قالب سبد کالا و توزیع آن بین نیازمندان اجرا می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، احمد رستم پور،مدیر کمیته امداد شهرستان خنج با ارائه گزارشی از فعالیت های این نهاد در ماه مبارک رمضان، گفت: علاوه بر اجرای طرح همیان مولا، طرح های دیگری از جمله اطعام نیازمندان و اکرام ایتام،حامی یابی، توزیع سبدهای کالا و…  در ماه مبارک رمضان  برای دستگیری از نیازمندان توسط این نهاد اجرا شده است.

وی ادامه داد: خیران در ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیارد و638 میلیون از ریال در قالب طرح های مفتاح الجنه، اطعام نیازمندان و اکرام ایتام، توزیع سبد کالا و مسکن به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خنج کمک کرده اند.

مدیر کمیته امداد شهرستان خنج به طرح مفتاح الجنه اشاره  و اظهار کرد: درماه مبارک رمضان و با همراهی مسئولین وخیران شهرستان 30 خانواده نیازمند در قالب طرح مفتاح الجنه مورد تفقد و دلجویی قرار گرفتند که در این دیدارها 40 میلیون ریال به آنها کمک شد.

 

وی با بیان اینکه  در ماه مبارک رمضان 267 سبد رمضانیه بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: ارزش هر سبد کالا بیش از 980  هزار ریال و شامل گوشت، مرغ، برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی ، پنیر، رب گوجه و … است که بین خانواده های نیازمند تحت حمایت توزیع شده است.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان خنج خاطرنشان کرد:  با مساعدت خیران علاوه بر توزیع سبدهای کالا بین نیازمندان 100 کیلو گوشت گرم، 122 کیلو مرغ بین خانواده های نیازمند توزیع و همچنین یک دستگاه یخچال فریزر به مبلغ 17 میلیون ریال به خانواده یکی از ایتام اهدا شد.

 

رستم پور یادآور شد: کیسه های همیان مولا شامل کالاهایی از جمله برنج، روغن، ماکارونی،حبوبات، چای، رب گوجه، مواد شوینده و… بود که به ارزش 11 میلیون و 224 هزار ریال به نیازمندان اهدا شد.

 

وی تصریح کرد: هم اکنون دو هزار خانوار با جمعیتی  بیش از پنج هزار و ۲۷۳ نفردر شهرستان خنج از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند که درماه مبارک رمضان ۱۲۸ میلیون ریال برای مسکن آنها اختصاص یافته است.

 

 

 

 

 

 

نوشته شده توسط خبرنگار در شنبه, 10 تیر 1396 ساعت 4:02 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای خیران در ماه مبارک رمضان 97 کیسه همیان مولا به نیازمندان اهدا کردند بسته هستند
  • 711 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.