توسط کمیته امداد بوانات صورت گرفت؛

پرداخت 125 فقره تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان در چهار ماه نخست امسال

بیش از چهار میلیارد و 222 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه در چهار ماه نخست امسال توسط کمیته امداد شهرستان بوانات به نیازمندان پرداخت شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان بوانات علاوه به ارائه آمار و عملکرد حوزه وام این مدیریت در سال 96، اقدامات سال 95 را هم تشریح کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، محمدحسین امیدی، مدیر کمیته امداد شهرستان بوانات با اشاره به امسال که بنام” اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال” نامگذاری شده است، گفت: در چهار ماه نخست امسال 125 فقره تسهیلات کارگشایی با اعتباری بیش از چهار میلیارد و 222 میلیون ریال به نیازمندان پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه از این تعداد 110 فقره تسهیلات کارگشایی با اعتباری بیش از دو میلیارد و 700 میلیون ریال به نیازمندان پرداخت شده است، اضافه کرد: 15 فقره وام اشتغال زایی نیز به مبلغ یک میلیارد و 460 میلیون ریال برای ایجاد اشتغال مددجویان اختصاص یافته است.
مدیر کمیته امداد شهرستان بوانات تاکید کرد: یکی از رویکردهای کمیته امداد برای توانمند سازی مددجویان تحت حمایت پرداخت تسهیلات به جای کمک های بلاعوض است که نقش مهمی در خودکفایی و توانمند سازی آنان دارد.
امیدی به پرونده های پشت نوبت برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه اشاره کرد و گفت: هم اکنون 39 پرونده برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه پشت نوبت قرار دارد که به یک میلیارد و 118 میلیون ریال اعتبار برای پرداخت آنها نیاز است.

نوشته شده توسط خبرنگار در دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 6:29 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پرداخت 125 فقره تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان در چهار ماه نخست امسال بسته هستند
  • 403 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.