درچهارماه نخست امسال انجام شد؛

پرداخت 18 میلیارد ریال مستمری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فسا

بیش از 4 میلیارد و 500 میلیون ریال مستمری در هر ماه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فسا پرداخت می شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان فسا به تشریح اقدامات حوزه حمایت این مدیریت در پرداخت مستمری به مددجویان تحت حمایت در چهار ماه نخست امسال پرداخت.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس،محمد بهزادی، مدیر کمیته امداد شهرستان فسا با بیان اینکه مستمری ماهانه به منظور رفع بخشی از نیازهای اساسی مددجویان تحت حمایت پرداخت می‌شود تا آنان بتوانند لوازم ضروری زندگی خود را تامین کنند، گفت: در چهارماه نخست امسال 18 میلیارد ریال مستمری به خانواده های تحت حمایت پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در چهارماه نخست امسال هفت هزار و 534 خانوار تحت حمایت با جمعیت 13 هزار و 520 نفر از مستمری کمیته امداد بهره مند شده اند، بیان کرد: خدمات معیشتی، درمانی، تحصیلی، فرهنگی، ساخت و تعمیر مسکن، کمک هزینه‌ جهیزیه، وام کارگشایی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و پرداخت تسهیلات اشتغال از جمله خدمات کمیته امداد به مددجویان است.

مدیر کمیته امداد شهرستان فسا به افزایش میزان مستمری مددجویان تحت حمایت از فروردین امسال اشاره کرد و افزود:  میزان یارانه مددجویان یک نفره ۹۵ هزار تومان، دو نفره ۱۸۹ هزار تومان، سه نفره ۲۵۳ هزار تومان، چهار نفره ۳۳۷ هزار تومان، پنج نفره ۳۶۵ هزار تومان از محل هدفمندی یارانه ها  توسط دولت اضافه شده است.

بهزادی با بیان اینکه کمیته امداد یک نهاد حمایتی است و برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه تاسیس شده است، گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف تاسیس این نهاد تامین عدالت اجتماعی است و خوشبختانه با تلاش‌های امدادگران و کمک‌هایی که خیران در حمایت از خانواده‌های تحت پوشش انجام داده‌اند، اقدامات مطلوبی در راستای بهره‌مندی اقشار آسیب‌پذیر جامعه و نیازمندان انجام شده است.

 

وی یادآورشد: در سال گذشته بیش از 62 میلیارد ریال مستمری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فسا پرداخت شد.

 

نوشته شده توسط خبرنگار در شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 6:46 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پرداخت 18 میلیارد ریال مستمری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فسا بسته هستند
  • 471 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.