درشش ماه نخست امسال

حامیان خنجی 160 میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند

هزار و 720 نفر از حامیان نوع دوست خنجی در شش ماه نخست امسال 160 میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند.

رئیس کمیته امداد شهرستان خنج به تشریح کمک هایی که حامیان در شش ماه نخست امسال به ایتام و فرزندان محسنین کرده اند، پرداخت.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، احمد رستم پور، رئیس کمیته امداد شهرستان خنج، با بیان اینکه 377  نفر از ایتام و فرزندان محسنین این شهرستان از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند، گفت: از این تعداد 175 نفر یتیم و 202 از فرزندان محسنین هستند.

وی ادامه داد: هم اکنون هزار و 720 حامی نیک اندیش عضو طرح  اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد شهرستان خنج هستند و در شش ماه نخست امسال 160میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد رشد داشته است.
رئیس کمیته امداد شهرستان خنج با اشاره به اینکه فرزندان تحت حمایت طرح اکرام ایتام ومحسنین به طور متوسط سه حامی دارند، بیان کرد: اکرام ایتام و محسنین” یکی از طرح های کمیته امداد است که با هدف حمایت مادی و معنوی خیران از فرزندان خانواده‌هایی که از نعمت پدر محروم هستند یا به دلیل بیماری، کهولت و از کار افتادگی پدر، توان اداره زندگی خود را ندارند اجرا می شود.

رستم پور تاکید کرد: مدت حمایت حامیان حداقل یک سال است که طی آن حامی به صورت ماهیانه مبلغ تعهد شده خود را به شماره حساب کمیته امداد محل سکونت یتیم با شناسه واریز مخصوص یتیم واریز می کنند.

وی افزود: حامیان می توانند با هماهنگی کمیته امداد از محل سکونت ایتام موردنظر بازدید کرده و نسبت به رفع دیگر مشکلات آنان نیز اقدام کنند.

رستم پور، با بیان اینکه وجوه واریزی توسط حامیان فقط برای ایتام انتخاب شده از سوی آنها و با توجه به نیت حامیان هزینه می شود، یادآورشد: خیران در سال گذشته 510 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام کمک کردند.

نوشته شده توسط خبرنگار در چهارشنبه, 29 شهریور 1396 ساعت 10:11 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای حامیان خنجی 160 میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند بسته هستند
  • 532 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.