کمک فارسی ها درمرحله اول جشن عاطفه ها از مرز 3 میلیارد و700 میلیون تومان گذشت

مردم نوع دوست استان فارس در مرحله اول جشن عاطفه ها سه میلیارد و 742 میلیون تومان به جشن عاطفه ها کمک کردند.

 

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان فارس به تشریح کمک های مردم استان در مرحله اول جشن عاطفه ها و اقدامات مرحله دوم آن پرداخت.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان فارس، محمد مهدی کارگر، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان فارس، با اشاره به کمک های مردم استان در مرحله اول جشن عاطفه ها گفت: مردم نیک اندیش استان فارس در مرحله اول جشن عاطفه ها سه میلیارد و 742 میلیون تومان به جشن عاطفه ها کمک کرده اند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از حضور پر شور مردم استان فارس در مرحله اول جشن عاطفه ها، ادامه داد: دو میلیارد و 360 میلیون تومان از کمک های مردم استان نقدی و کالا بوده است که این کمک ها در حال توزیع بین دانش آموزان است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان فارس با بیان اینکه در مرحله اول جشن عاطفه ها 600 پایگاه در سراسر استان کمک های مردمی را دریافت کردند، افزود: مرحله دوم جشن عاطفه ها 19 مهر همزمان با سراسر کشور درچهار هزار و 50 مدرسه استان فارس  نیز برگزار می شود.

کارگر با اشاره به اینکه هم اکنون 21 هزار دانش آموز وچهار هزار و 620 دانشجو در استان فارس از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند، بیان کرد: 750 هزار پاکت ویژه جشن عاطفه ها بین دانش آموزان مدارس استان توزیع شده است تا کمک های خود را به دانش آموزان نیازمند اهدا کنند.

وی به کمک های مردم فارس در سال 95 به جشن عاطفه ها اشاره کرد و یاد آور شد: فارسی های نوع دوست در سال 95 هشت میلیارد و 100 میلیون تومان به جشن عاطفه ها کمک کردند که پنج میلیارد و 600 میلیون تومان آن ویژه مدارس و دو میلیارد و 100 میلیون تومان آن نیز متعلق به پایگاه های کمیته امداد بود.

 

 

نوشته شده توسط خبرنگار در شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 6:10 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کمک فارسی ها درمرحله اول جشن عاطفه ها از مرز 3 میلیارد و700 میلیون تومان گذشت بسته هستند
  • 591 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.