آمادگي كميته‌ي امداد فارس برای حمایت از طرح های اشتغالزا

مديركل كميته‌ي امداد امام خميني (ره) فارس از آمادگي این نهاد برای حمایت از طرح های اشتغالزا خبر داد.

محمد بذرافشان در جلسه قدردانی از رئیس جهاد دانشگاهي فارس گفت : کمیته امداد فارس برای كمك به افراد داراي طرح‌هاي اشتغالزا كه به‌دليل ضعف بنيه‌ي مالي توان اجراي طرح‌هاي خود را ندارند ، آمادگی دارد.

وی با بیان اینکه تحقق منویات مقام معظم رهبری سر لوحه فعالیت های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس است ، گفت : بنا داریم در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال از طرح های اشتغالزای بیشتری حمایت کنیم.

مسعود رستگار، رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس در اين خصوص گفت: جهاد دانشگاهي در شيراز و 8 شهرستان استان فارس، دوره‌هاي آموزشي را براي مددجويان كميته امداد برگزار كرده است.

وي گفت: اين دوره‌هاي آموزشي اشتغال محور بوده و در راستاي كمك به اشتغال مددجويان كميته امداد و تحقق اقتصاد مقاومتي، شكل گرفته و دنبال شده است.

رستگار اضافه كرد: جهاددانشگاهي، يك پتانسيل تاثيرگذار در بخش‌هاي آموزشي، فرهنگي و پژوهشي است و امكان استفاده از اين ظرفيت براي تمام اداره‌ها و نهادها و سازمان‌ها و در تمام حوزه‌ها در بخش‌هاي دولتي و خصوصي وجود دارد.

رئيس جهاددانشگاهي فارس گفت: در جلسه‌ با مديركل كميته امداد استان فارس، پيشنهادهايي براي ارائه خدماتي در زمينه‌ي مشاوره‌، تهيه‌ي طرح‌هاي كسب و كار و آموزش‌هاي اشتغال محور و حتي تسهيل در امور مربوط به تسهيلات اشتغالزا، ارائه شد كه مورد استقبال نيز قرار گرفت.

رستگار تصريح كرد: بسترهاي مناسبي در جهاددانشگاهي فارس براي همكاري‌هاي مشترك در حوزه‌هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و اشتغالزايي، با كميته‌ي امداد امام خميني(ره) و تمام دواير و سازمان‌ها وجود دارد./ د

انتهای پیام

نوشته شده توسط خبرنگار در دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 6:54 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آمادگي كميته‌ي امداد فارس برای حمایت از طرح های اشتغالزا بسته هستند
  • 387 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.