توسط کمیته امداد فسا صورت گرفت

توزیع 1000 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فسا از توزیع 1000 بسته اقلام لوازم التحریر در بین دانش آموزان تحت حمایت این شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان فسا ، محمد بهزادی با اشاره به اینکه هزار سبد تحصیلی با مشارکت خیران مشتمل بر لوازم التحریر دانش آموزان تحت حمایت تهیه و بین آنها توزیع شده است، ایشان گفت: کمیته امداد با تأمین هزینه‌های کتب درسی، نوشت افزار ، لباس و پوشاک و دیگر اقلام مورد نیاز دانش آموزان تحت حمایت تلاش دارد مشکلات آنها را رفع ، تا بتوانند با آرامش خاطر ادامه تحصیل دهند .

وی با بیان اینکه هم اکنون 1583 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فسا قرار دارند، افزود: تأمین هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت نیازمند همیاری هر چه بیشتر خیران با کمیته امداد است تا هیچ دانش آموزی به خاطر فقر و تنگدستی از تحصیل باز نماند.

وی ارزش کل بسته های لوازم التحریر را چهل و یک میلیون تومان عنوان کرد و افزود: هم اکنون علاوه بر 1583 دانش آموز تعداد  340 دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند که از خدمات فرهنگی، تربیتی و تحصیلی استفاده می کنند.

بهزادی با اشاره به اینکه حدود 220 نفر از دانش آموزان تحت حمایت را ایتام تشکیل می‌دهند، بیان کرد: با کمک حامیان بخش مهمی از نیازهای اساسی دانش آموزان ایتام برطرف شده است .

ایشان  با بیان اینکه دانش آموزان ساکن در مناطق محروم از امکانات کمتری برخوردار هستند که لازم است مسئولان و خیران برای تحصیل و رفاه هر چه بیشتر آنها تمهیدات مناسبی را به کار گیرند، افزود: بسیاری از دانش آموزان نیازمند جزو نخبگان علمی و تحصیلی هستند که حمایت از آنها می‌تواند توسعه و پیشرفت جامعه را رقم بزند.

گفتنی است که تا کنون مبلغ 99 میلیون تومان نیز بابت پوشاک و کتب درسی به دانش آموزان عزیز پرداخت شده است .

 

 

نوشته شده توسط خبرنگار در یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 9:52 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای توزیع 1000 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند بسته هستند
  • 220 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.