کمیته امداد فارس، رتبه برتر کشور در جمع آوری صدقات

کمیته امداد فارس، رتبه برتر کشور در جمع آوری صدقات

کمیته امداد فارس در جمع آوری صدقات مردمی رتبه برتر کشوری را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد فارس، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: مردم استان در 6 ماهه نخست امسال با پرداخت بیش از هشت میلیارد و ۸۷۷ میلیون تومان صدقه در کشور برتر شدند.

دکتر محمد بذرافشان افزود: میزان پرداخت صدقات مردمی در استان فارس در 6 ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های ویژه‌ای برای جذب صدقات مردمی انجام شده، تصریح کرد: زیباسازی ، ساماندهی و جانمایی صنادیق صدقه از جمله اقدامات انجام شده برای افزایش مشارکت‌های مردمی در استان فارس بوده است.

دکتر محمد بذرافشان با تاکید براینکه سهم مشارکت مردم در طرح‌هایی مانند صدقات و اکرام ایتام بیشتر از سایر طرح‌هاست بیان کرد: کمیته امداد طرح‌های متنوعی را در جهت فقرزدایی و فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در امور نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان با رویکرد اعتماد سازی به مرحله اجرا در آورده که طرح صدقات یکی از این طرح‌ها است.

این مقام مسئول گفت: مبالغ جمع آوری شده طرح صدقات برای رفع نیازهای خانوارهای تحت حمایت در بخش‌های مختلف از جمله کمک به اشتغال، جهیزیه، مسکن، درمان و تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند در همان شهر و محل جمع‌آوری هزینه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: نیکوکاران می‌توانند برای پرداخت کمک‌های نقدی، غیرنقدی، صدقات و مشارکت در طرح‌های ویژه کمیته امداد مانند شوق زیارت، طرح اکرام و سایر طرح‌های مشارکتی با حضور در دفاتر کمیته امداد سراسر استان فارس و یا از طریق کارت به کارت به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۹۳۷۶ نزد بانک ملی شعبه دانشگاه شیراز برای کمک به نیازمندان اقدام کنید.

انتهای پیام

نوشته شده توسط خبرنگار در سه شنبه, 02 آبان 1396 ساعت 8:54 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کمیته امداد فارس، رتبه برتر کشور در جمع آوری صدقات بسته هستند
  • 463 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.