آغاز ساخت 150 واحد مسکن مددجویی در شیراز

با مشارکت خیران استان فارس، ساخت 150 واحد مسکن مددجویی امروز در شیراز آغاز شد.

مدیرکل کمیته امداد فارس درباره ساخت مسکن مددجویی در شیراز توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس در مراسم آغاز ساخت این واحدهای مسکونی گفت: استحکام و پایداری جامعه سالم با کاهش دغدغه های نیازمندان میسر می شود و مسکن یکی از مهمترین دغدغه های مددجویان کمیته امداد است.

وی افزود: بر اساس فرمایشات پیامبر اعظم ، کسی که به نیازمندان کمک کند ، پاداش مجاهدت در راه خدا به او داده می شود و خیرانی که به مددجویان کمک می کنند شاید بزرگترین آرزوی آنان را برآورده می کنند و با تامین سقفی برای آنان امنیت روانی آنان را فراهم می کنند.

مدیرکل کمیته امداد فارس ادامه داد: این پروژه در 10 بلوک 15 واحدی در زمینی با متراژ 7000 متر برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس اجرا می شود و ساخت آن از امروز با همکاری خیران شیرازی در منطقه شریف آباد شیراز آغاز ‌شد.

محمد بذرافشان بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده هر نیک اندیش واحدهای مسکونی مورد توافق را ساخته و کلید آن را به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تحویل می دهد.

وی با اشاره به ضرورت شفاف سازی چگونگی مصرف مشارکت های مردمی در کمیته امداد بیان کرد: نیک اندیشان باید بدانند کمک هایشان چگونه و در چه زمینه ای هزینه می‌شود و به همین منظور شرایطی فراهم شده تا خیران بتوانند به صورت مستقیم در حوزه اجرای امور مورد نظرشان مشارکت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد فارس با تقدیر از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و اداره کل نظارت و کنترل ساختمان معاونت فنی شهرداری شیراز گفت: با موافقت گشتاسبی مدیرکل درآمد شهرداری شیراز مددجویان این پروژه از تخفیف ویژه هزینه صدور پروانه بهره مند شدند و با همراهی نامورچی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هزینه خدمات نظام مهندسی مددجویان این پروژه رایگان شد.

محمد بذرافشان افزود: این واحدهای مسکونی بر اساس اولویت به مددجویان واجد شرایطی که سرپرستشان فوت شده و ایتام واجد شرایط تحویل داده می شود./ د

انتهای پیام

نوشته شده توسط خبرنگار در پنجشنبه, 21 دی 1396 ساعت 3:11 ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آغاز ساخت 150 واحد مسکن مددجویی در شیراز بسته هستند
  • 882 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.