برکت هزار پنل خورشیدی بر سفره مددجویان فارس

مددجویان استان فارس سال آینده از برکت هزار پنل خورشیدی بهره مند می شوند.

مدیرکل کمیته امداد فارس در خصوص اجرای طرح برکت آفتاب در استان فارس توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: هزار خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد متقاضی نصب پنل خورشیدی بر پشت بام محل سکونتشان هستند که مراحل مطالعاتی آن در حال انجام است.

وی افرود: مجوز نصب این پنل ها در شهرستان های مختلف استان از تهران گرفته شده و تا پایان سال آینده اجرا می شود.

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: برای اجرای این طرحها به مددجویان متقاضی واجدالشرایط 25 میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخته می شود که مددجویان اقساط آن را در 60 ماه پرداخت می کنند.

محمد بذرافشان گفت: استفاده از انرژی های پاک و تجدیدپذیر، جلوگیری از آلودگی هوا و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و بهره مندی از کمک معیشت پایدار و مستمر تا 20 سال آینده از مزایای اجرای این طرح است.

وی ادامه داد: مددجویان زیر 63 سالی که سرپرست خانوار باشند و ساختمان مستحکمی برای نصب پنل های خورشیدی در اختیار داشته باشند، می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: در صورت تایید محل نصب پنل های خورشیدی توسط شرکت توزیع برق استان، این طرح ها در شهرستان های متقاضی اجرا می شود.

محمد بذرافشان افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، باید در سال 96 هم 420 نیروگاه تولید برق 5 کیلو واتی در استان فارس راه اندازی شود و 420 مددجوی کمیته امداد استان مشغول به کار شوند./ د

انتهای پیام

نوشته شده توسط خبرنگار در سه شنبه, 26 دی 1396 ساعت 5:12 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برکت هزار پنل خورشیدی بر سفره مددجویان فارس بسته هستند
  • 809 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.