مادران شهدا الگویی بی‌بدیل برای زنان

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: مادران شهدا الگویی بی‌بدیل برای زنان جامعه امروز هستند.

مدیرکل کمیته امداد فارس دیدار با خانواده های شهدا را به عنوان یک برنامه فرهنگی کمیته امداد تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد فارس، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس با اشاره بر نقش زنان در جامعه گفت: مادران و همسران شهدا نقشی بی بدیل در تاریخ دفاع مقدس انقلاب اسلامی ایفا کردند.

وی در دیدار با مادر شهیدان عبدالرضا و غلامرضا ذاکرعباسعلی از شهدای دفاع مقدس گفت: یکی از وظایف مسئولان نظام جمهوری اسلامی تقدیر از زنان نمونه جامعه است و دیدار با مادران شهدا به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن یکی از برنامه های کمیته امداد فارس است.

مدیرکل کمیته امداد فارس افزود: شهدا با روح بلند و آرمان های والایی که داشتند راه صحیح زیستن را به ما نشان دادند و موجب افتخار و عزت کشور اسلامی ایران شدند.

محمد بذرافشان بیان کرد: والدین شهدا به واسطه داشتن اخلاق نیکو، توسل به ائمه اطهار علیهم السلام و تهیه نان حلال توانستند فرزندانی وارسته همچون شهیدان گرانقدر را تربیت کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز در دیدار این دیدار گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توفیق الهی و موجب سعادت و مباهات مسئولین است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با گرامیداشت یاد و خاطره دلاور مردیها و ایثارگری های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توفیق الهی و موجب سعادت و مباهات مسئولین است.

رجبعلی راهی بیان کرد: ما به داشتن شهدا و ایثارگران افتخار می‌کنیم و آرمان‌های آن ها را همواره هدایتگر راه خویش می دانیم.

بسیجی شهید غلامرضا ذاکرعباسعلی 12 اسفند سال 1363 به شهادت رسید و سردار شهید عبدالرضا ذاکرعباسعلی نیز 4 دی ماه سال 1365 به فیض شهادت نائل شد. / د

انتهای پیام

نوشته شده توسط خبرنگار در شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 10:06 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای مادران شهدا الگویی بی‌بدیل برای زنان بسته هستند
  • 335 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.