مشارکت 15 میلیارد تومانی نیکوکاران فارس در جشن نیکوکاری

نیک اندیشان فارس در جشن نیکوکاری، 14 میلیارد و 800 میلیون تومان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به نیازمندان استان اهدا کردند.

مدیرکل کمیته امداد فارس مشارکت های مردمی در جشن نیکوکاری استان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: مراسم جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور از شانزدهم تا هجدهم اسفندماه در استان فارس برگزار شد.

وی ادامه داد: دیدار چهره به چهره با خیرین، تبلیغات، همراهی سازمان های آموزش و پرورش، دانش آموزی، صدا و سیما و بسیج مستضعفان نقش تاثیرگذاری در افزایش مشارکت مردم در جشن نیکوکاری استان فارس داشته است.

مدیرکل کمیته امداد فارس هدف از برگزاری جشن نیکوکاری را کمک به نیازمندان و تامین مایحتاج اقشار آسیب پذیر جامعه در آستانه سال نو عنوان کرد و گفت: امسال ۲۹۳ پایگاه ثابت، ۱۱۳ پایگاه بسیج و ۱۹۱ پایگاه مراکز نیکوکاری مشارکت های مردمی را جمع آوری کرده اند.

محمد بذرافشان با بیان اینکه امسال بیش ۷۰۰ هزار پاکت دانش‌آموزی و ۱۰۰ هزار پاکت دانشجویی در فارس توزیع شد، افزود: مبالغ جمع آوری شده در مدارس کم برخوردار برای تهیه مایحتاج دانش آموزان نیازمند همان مدرسه و وجوه جمع آوری شده مدارس بهره‌مند و غیر انتفاعی هم برای کمک به دانش آموزان مدارس کم برخوردار به اداره کل آموزش و پرورش فارس تحویل داده شد.

وی بیان کرد: دانش آموزان فارس در جشن نیکوکاری 6 میلیارد تومان کمک کردند.

انتهای پیام

نوشته شده توسط خبرنگار در چهارشنبه, 15 فروردین 1397 ساعت 6:55 ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای مشارکت 15 میلیارد تومانی نیکوکاران فارس در جشن نیکوکاری بسته هستند
  • 329 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.